Polisa turystyczna online

Szukasz dobrego ubezpieczenia na wyjazd za granicę? Dobrze trafiłeś!

Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Wystarczy, że przejdziesz 4 proste kroki, by wybrać ubezpieczenie nie tylko tanie, ale i świetnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Kliknij poniżej w obrazek i …

12 ubezpieczeń turystycznych

  1. PORÓWNAJ oferty – specjaliści stworzyli krótką listę pytań, dzięki którym możesz w prosty sposób wybrać najlepszy zakres swojego ubezpieczenia dostosowany do Twojego sposobu podróżowania.
  2. WYBIERZ ubezpieczenie – na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi otrzymasz po jednej najlepiej dopasowanej propozycji od każdego ubezpieczyciela. Co więcej, każdą z ofert będziesz mógł dodatkowo zmodyfikować (zwiększając lub zmniejszając poszczególne sumy ubezpieczenia).
  3. WYPEŁNIJ wniosek – jeśli podjąłeś decyzję, która oferta jest najlepsza i zdecydowałeś się na zakup, przejdziesz do wniosku, w którym zostaniesz poproszony o podanie danych niezbędnych do wystawienia polisy.
  4. ZAPŁAĆ i odbierz polisę online – po podsumowaniu Twojego zamówienia, zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Serwis umożliwia płatność poprzez szybki przelew internetowy, bądź poprzez przelew tradycyjny. Po otrzymaniu potwierdzenia realizacji transakcji, polisa zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres e-mail.

Potrzeba tylko minuty, abyś mógł poznać cenę, w 5 minut przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu polisy! A to wszystko online, bez wychodzenia z domu!

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s