Dlaczego ubezpieczać się na życie?

Dlaczego ubezpieczać się na życie?

  • Bo jesteś odpowiedzialny,jesteś odpowiedzialny za finansowy byt Swojej rodziny. Swojej żony,dzieci i swoich bliskich.
  • Odpowiedzialność to troska o comiesięczne zabezpieczenie potrzeb rodziny, którą założyłeś.
  • To comiesięczna Twoja pensja, na którą oczekuje rodzina.
  • To comiesięczna Twoja pensja, kiedy nagle przestajesz zarabiać to…

Odpowiedzialność to również troska o zabezpieczenie ciągłości comiesięcznych przychodów, by nie być ciężarem dla swych bliskich, gdy jakiś drogowy szaleniec pozbawi Cię rytmu Twojego życia.

 Wybierz odpowiednie dla siebie ubezpieczenie, a w przypadku wystąpienia zdarzenia losowego Tobie lub Twoim bliskim zostanie wypłacone należne świadczenie.

 Rodzaj umów ubezpieczeniowych, z których wypłaty świadczeń przeznaczone są dla Twojej rodziny.

Indywidualne terminowe ubezpieczenie na życiePieniądze z umowy ubezpieczeniowej – jest ubezpieczeniem ochronnym, tzn. zapewnia odszkodowanie bliskim Ubezpieczonego w przypadku jego śmierci w czasie trwania ochrony ubezpieczeniowej. Indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie jest doskonałym zabezpieczeniem kredytu, często wymaganym przez banki. Chronieni są wówczas poręczyciele lub rodzina – nie muszą spłacać kredytu w razie śmierci Ubezpieczonego. Kredyt pokryje wypłata z polisy.

Dożywotne ubezpieczenie na życie – zapewnia odszkodowanie bliskim Ubezpieczonego w przypadku jego śmierci w czasie trwania ochrony ubezpieczeniowej. Umowa jest dożywotnia, posiada wartość wykupu. Klient, który by zrezygnował z polisy otrzymuje kwotę, jaka przysługuje na dany rok.

Ubezpieczenie na Życie z funkcją oszczędzania – to dogodny dla Ciebie sposób gromadzenia pieniędzy, jeśli: chcesz odkładać systematycznie pieniądze przez dłuższy czas z przeznaczeniem np. na przyszłą emeryturę, jednocześnie zależy Ci na ochronie ubezpieczeniowej na wypadek śmierci.

 Ubezpieczenie posagowe – ubezpieczenie to służy zgromadzeniu posagu dla dziecka do wykorzystania po zakończeniu okresu ubezpieczenia. Pozwoli zgromadzić kapitał, z którym Twojemu dziecku łatwiej będzie stawiać pierwsze kroki w dorosłym życiu.

Jeśli potrzebujesz informacji lub chcesz zamówić ofertę ubezpieczeniową, wypełnij formularz i wyślij.

Zamówienia z terenu Małopolski i Śląska realizuję osobiście

Reklamy

2 myśli w temacie “Dlaczego ubezpieczać się na życie?

  1. Jako osoba samotna posiadam ubezpieczenie na życie. Naszło mnie dziś jednak prozaiczne pytanie, po co mi to ubezpieczenie po śmierci? Czy nie lepiej byłoby zainwestować pieniążki, które wpłacam co miesiąc na ubezpieczenie, np. na konto wysokooprecentowane?

    1. „Może nie potrzebne jest ubezpieczenie na życie, bo nikt nie jest na Twoim utrzymaniu” jest to cytat z artykułu – Jakie ubezpieczenie na życie i na ile? – z dnia 22 Marca 2011. Odpowiedni dobór umowy ubezpieczenia to zadanie każdego agenta ubezpieczeniowego. Dokonując profesjonalnej analizy potrzeb na spotkaniu, agent nie powinien proponować umowy niezgodnej z potrzebami chyba, że sytuacja uległa zmianie.

      Jeśli jest to polisa na życie na bazie umowy kapitałowej to istnieje możliwość wyłączenia ubezpieczenia na życie, jeśli nie to trudno jest nie przyznać racji, że lepiej jest pomyśleć o inwestycji kapitałowej w celu uzupełnienia przyszłej emerytury lub zakupić odpowiednie ubezpieczenie NNW bez opcji z tytułu śmierci a tylko z opcją inwalidztwa z NNW gdzie wypłata ewentualnego świadczenia pomoże zniwelować stratę finansową z powodowaną kosztami leczenia lub utraty dochodów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s